| Trandafirii a întrebat:

Hey bunica mea are 67 de ani si locuieste singura la bloc, si astazi parintii mei s au culcat 2 ore asa si cand s au trezit tata a vazut de la ea 4 apeluri pierdute si mama 2 apeluri tot de la ea, mentionez ca ultima data am vazut o ieri, credeti ca s a intamplat ceva rau?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Pai normal ca nu e grav, am calatorit eu in timp si am reparat situatia. Funda?

1 răspuns:
| Trandafirii explică:

Stati linistiti am aflat, nu e nimic grav

| T0T a răspuns (pentru Trandafirii):

Pai normal ca nu e grav, am calatorit eu in timp si am reparat situatia. Funda?