| LikeARollingStone a întrebat:

Hey, cum a fost prima experienta sexuala(fete)? Credeti ca ati facut-o cu cine trebuia? La ce varsta recomandati ca fetele sa isi inceapa viata sexuala? FUNDA petru cel mai bun raspuns, restul vot!:*

2 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Ca baiat sunt sigur ca as fi vrut cu alta sa-mi incep viata sexuala, dar noi baietii nu punem pret cum ne-am inceput viata sexuala, ideal ar fi si pentru o fata cu cine incepi sa ramai, dar nu traim intr-o lume ideala.

| AmyFrumy a răspuns:

Buna, si eu sunt fata. De obicei, viata sexuala se incepe la +18 ani. Dar ai grija, inainte sa faci asa ceva gandeste-te bine cu cine vrei, gandeste-te la consecinte. Poate baiatul ala vrea doar sa isi bata joc de tine, sa te lase cu burta la gura si sa plece. Nu e de glumit, faci asta doar cand esti sigura pe tine. Fundita?