| Giulia22March a întrebat:

Hey.De cateva luni ma confrunt cu infațișarea mea din pozele facute cu camera de pe spate si cea din oglinda.In oglinda arat foarte bine si foarte frumos.Insa cu camera telefonului de pe spate ies cu nasul extrem de stramb, fața gura și dinți la fel de strambi.Camera telefonului sau oglinda este mai aproape de realitate?

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Bună! Asta mi se întâmplă și mie. Când îmi fac poze în oglindă arăt foarte frumos, iar când îmi fac cu camera din spate arăt foarte urât. Ei bine asta este doar imaginația noastră.
Mie mulți oameni mi-au zis că arăt mai bine cu camera din spate sau când cineva îmi face vreo poză. Fiecare se vede ciudat sau în felul lui. Dar de fapt noi arătăm foarte bine. Fiecare este frumos în felul lui.winking

1 răspuns:
| AmandinaDragan a răspuns:

Camera telefonului te arata exact cum esti. Boccie.