| antonio30 a întrebat:

Hey! Deci am si eu o problema. Deci imi place de o fata de la mine din clasa si e foarte draguta. Si acum 2 ani cand eram mai mici si prosti ne trimiteam mesaje gen te iubesc chestii dupa anul urmator nu ne mai vorbisem. Acum am inceput sa ma inteleg mai bine cu ea si azi s-a despartit de iubitul ei. Spuneti-mi ce sa ii spun sa ma bag in seama cu ea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in vorba cu ea pur si simplu si apropiati-va ca pe vremuri. Aminteste-i de mesajele pe care vi le dadeati si tachineaz-o cu ele, fa-o sa rada. Si poate intr-un final te va placea si in felul ala. happy

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

O intrebi daca isi aminteste de mesajele de acum 2 ani. Si cum ar reactiona daca i-ai spune ca de fapt asta simti pentru ea. Si daca poti sa ii oferi si un trandafir rosu inainte de discutia asta.