| Malinutza99 a întrebat:

Hey, imi pare rau ca treuie sa postez asta aici, insa am nevoie de parerea cuiva. Am inceput sa scriu o poveste pe Wattpad si nu stiu daca merita sa o continui. Astept comentari si bune si rele. O zi buna! Povestea se numeste Tengo Ganas De Ti. Va las link-ul mai jos.

http://www.wattpad.com/33420158-tengo-gans-de-ti

2 răspunsuri:
| DiaaaaBlondii a răspuns:

Buna, nu e rea povestea asta deloc, chiar interesanta, insa eu sa fiu in locul tau lungeam un pic sfarsitul pentru ca se termina prea brusc, dar in rest e ok, chiar ok kiss
Felicitari!