| Malinutza99 a întrebat:

Hey, imi pare rau ca treuie sa postez asta aici, insa am nevoie de parerea cuiva. Am inceput sa scriu o poveste pe Wattpad si nu stiu daca merita sa o continui. Astept comentari si bune si rele. O zi buna! Povestea se numeste Tengo Ganas De Ti. Va las link-ul mai jos.

http://www.wattpad.com/33420158-tengo-gans-de-ti

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai. in afara de remarca lui LittleAngelRocks, prin care am gasit si eu una "curgandui", acelasi lucru- trebuie sa desparti verbul de pronume.mi se pare ca ai incheiat cam brusc cu " el plecase deja intr-un loc mai bun". A plecat cam repede, nu crezi? Adica imi lasa asa impresia ca e un tip ce nu era prea interesat de ea si nu era in stare sa o inteleaga. E fragmentul prea mic, trebuie continuat pentru a primi mai multe pareri, critici, dar ar fi un inceput bun.

| Malinutza99 explică (pentru IsabelaIssa):

Pai, multumesc. Voi posta primul capitol maine si promit ca va fi mai lung... mult mai lung.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Malinutza99):

Ok, asteptam!winking

| MariaRawr a răspuns:

Pana acum este promitatoare, doar ca nu imi pot da seama doar din cateva randuri. Incearca sa scrii 2-3 capitole si atunci sa ne ceri parerea! Si, apropo. Ai o mica greseala: Nu desfacandui, ci desfacandu-i! O seara placuta! :*

| Malinutza99 explică (pentru MariaRawr):

Multumesc. Apropo, si eu credeam ca e desfacandu-i, insa am intrebat o prietena si mi-a spus ca se scrie desfacandui. Cred ca a gresit... Multumesc de sfat. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvoltă mai mult acţiunile şi detaliile. Nu mai lăsa spaţiu între cuvânt şi semnul de punctuaţie. Nu era mai bine să-l cheme Eduard, în loc de Edward?