| rosesonfire a întrebat:

Hey. M-am apucat de curand de fumat. As vrea sa stiu ce a mai periculos: sa stii aerul in gura sau sa il tragi in plamani? Daca il tragi in plamani nu poti face cancer la gat?

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Daca tii fumul in gat atunci poti face cancer la gat, dar daca il inspiri nu.insa gandeste-te ca iti pui sanatatea in pericol. Sper ca am fost de folos. Funda? te rog? puppy dog eyesbatting eyelashes :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-te de fumat, îți pui sănătatea în pericol.
Poți face cancer la gât, poți face cancer la plămâni, etc.
Pa, pa.

| C0nstantin a răspuns:

Daca esti destept te lasi de fumat ti-o zic eu ca am fost fumator timp de 12 ani si m-am lasatwinking

| anca334 a răspuns:

E mai periculos sa faci cancer te duce la moarte