| LittleDreamer a întrebat:

Hey, pentru baieti! Am ceva probleme cu cel de care imi place, am vrut sa vb cu el de vreo 1 luna si ceva si el nu a vrut, a facut figuri, dar dupa comportament nu s-ar zice ca ii sunt indiferenta si m-am gandit sa il pun sa se uite in ochii mei si sa imi spuna ca nu ii place de mine. M-am gandit sa fac asta pentru ca altceva nu am ce, prietenilor lui nu le-a zis nimic de mine niciodata si anul trecut i-a placut de mine( mi-am dat seama dupa multe faze pe care le-a facut).
Credeti ca e o idee buna? Poate asa ma lamuresc si eu cu el...
Mersi!

1 răspuns:
| Zetu a răspuns:

Da! Cauta o zi buna