| Mariaflorea1234 a întrebat:

Hey,TPU am nevoie de un sfat.
Acum o luna aproximativ fratele meu s-a incurcat cu o fata,o fata mai diferita,genu ala de fata cu gene piercing, tatuaje, haine scumpe, fata aia l-a iubit dar el nu, in fine lasand astea la o parte ea lucreaza in Germania si mă tot minte. Vrea ca să ma duc cu ea eu avand 18 ani, părinții mei sunt stricti cu mine si ea a observat asta chiar daca am 18 ani sunt stricti, avand in vedere faptul ca nici macar nu mai locuiesc cu ei, mno in fine fata asta vrea să ma duc cu ea la lucru. Dar mă cam minte gen unde lucreaza, voi ce credeti, vrea să ma duca la... stiti voi?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dacă ți se pare că este ceva ciudat cu ea, mai bine oprești " conversațiile" cu aceasta.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Face prostitutie, dupa cum explici tu ca se imbraca in haine scumpe, dupa moda hipi si are alea si alea... ca doar nu-i doctor ca sa castige zeci de mii de euro pe luna.

Sigur, du-te si tu, abia primeste comision de la peste ca a mai racolat pe unul, ca si baietii se pot prostitua.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să dai block.

| ZappyTv69 a răspuns:

Buna! happy

Nu ți se pare ciudat ca de la fratele tau a trecut la tine? Cel mai probabil nu suneti primi de care s-a, sau măcar a încercat să se folosească!

Oprește contactul cu ea.

| Mariaflorea1234 explică (pentru ZappyTv69):

Am blocat-o pana la urma

| ZappyTv69 a răspuns (pentru Mariaflorea1234):

Bravo!