| TipaInNegru a întrebat:

Am niste blânde pe mine si vreau sa scap pana luni de ele (azi e sambata seara) si nu stiu cum cred ca mau muscat niste purici si chestia naspa e ca sunt pe picior si sunt multe sau daca nu stiti cum pot scapa de ele repede macar cum sa-le ascund.

1 răspuns:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

De mancarime, te duci la farmacie si intrebi de o mixtura mentolata.E special facuta pentru asa ceva. O sa iti calmeze pielea, si in cateva zile bubele vor disparea.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!