| yoswwwet a întrebat:

Hey.TPU! am si eu o intrebare:un tip, cred ca ma placea deoarece radea la mine, zambea, si incerca sa ia.sa in evidenta, pana cand o vecina l-a intrebat daca ma place, el s-a inrosit la fata, spunand ca nu, acum de cate ori ma vede ma trateaza cu indiferenta, nici macar nu ma mai saluta., credeti ca ma mai place? [fundita cel mai bun raspuns+vot.promit]:d

Răspuns Câştigător
| litlledolleioanna a răspuns:

Da te place sigurrr dar sa intimidat cand vecina ta i-a zis asta pentru ca el avea impresia ca nimeni nu stie. multora li se intampla asta. daca nu te saluta el salutal tu intra in vorba cu el fa-l sa se simta bine in compania ta si incet cu incet ai sa descoperi tu singura daca te place sau nu

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca da, dar e mai timid si nu indrasneste sa iti zicahappyOricum e datoria lui de barbat sa faca primul pas!