| SweetCheeks22 a întrebat:

Hey TPU.AS vrea sa stiu la ce se uita baietii referitor la o fata.Am inteles ca pe ei nu-i intereseaza decat daca fata are corpul dezvoltat.Si daca e asa, cum pot sa mi-l dezvolt? SAu cum sa ii atrag atentia celui care imi place? Stiti voi chestii de astea.Help,dau funda si la restul vot.

Răspuns Câştigător
| DeeaLove4 a răspuns:

Buna:*Deci majoritatea baietilor vor fete dezvoltate dintr`un singur motivwinkingei bine incearca sa mananci sanatos sa faci sport:basket, volei etc.si daca vrei sa ai sanii mai mari incearca sa ei un sutien cu burete pentru. ca nu poti s te dezvolti in cateva zilebig grin:*:X

Sper ca te-am ajutat

succeshappy

6 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Baietii aia care se uita doar la corpul fetelor sunt profitori. Nu o sa placa o fata pentru ceea ce este, iar ceea ce simt ei nu e dragoste, e doar sentimentul de a fi cu o fata frumoasa. Mai departe stii, intervine gelozia pentru ca restul baietilor se uita dupa acea fata corpolenta, iar cei doi se despart.
Dar intr-un fel asa e, nu inseamna ca un baiat te iubeste daca nu areti bine. Fa mai mult sport acasa, pe net sunt multe filmulete cu aerobic; sau pune-ti muzica si sari/danseaza/ sari coarda, ajuta mult la intarirea muschilor.
Nu e singura modalitate prin care ii poti atrage atentia acelui baiat. Incearca sa ii dai mai multa atentie pentru ca lor le place, dar nu-l dispera cu atentia, fi grijulie cu el, apropie-te mai mult de el si incearca sa-i fi prietena. De aici vine de la sine happy

| Jesss a răspuns:

Iar incerci sa pari ceea ce nu esti cum ai spus si in cealalta intrebare, daca vrei sa fi mai dezvoltata de-acum pai inseamna ca pe la 19 ani o sa fi Biaanca dragusanu, cu sanii din baloane, buze botozate si picioare lucrate la sala, daca asa vrei sa ajungi, succes, cel mai bine ar fi sa lasi totul sa mearga de la sine, la ( cati ani ai tu? ) varsta asta te intereseaza sa arati mai bine?! Nu ai ce sa faci, i-ati un burete pe care sa ti-l infingi in sani, in fund si-n gura, alta solutie nu ai straight face Scuze de cuvintele jignitoare

| pedobear a răspuns:

Prima oara la tate. Asa ca te sfatuiesc sa faci un implant caci prin intrebarea ta dovedesti ca esti doar o placa de lemn. In al doilea rand buzele sunt foarte importante. Cu cat sunt mai pline cu atat va creste placerea in timpul felatiei. Deci un alt punct de care va trebui sa te ocupi daca nu stai prea bine la capitolul asta. In cele din urma nu uita sa te imbraci ca o prostituata ( decolteu - din nou, va merge doar dupa ce iti faci implant, fusta care lasa sa se vada putin din fese, ciorapi pana la genunchi sau mijlocul coapsei ). Pe langa asta poti sa incepi sa arunci zvonuri prin scoala ca faci sex anal, sex in 3, sex cu alte fete si lasi baietii sa se uite, sex cu animale. Nu exista limita, lasa-ti imaginatia sa zboare.

Succes/

| figaro a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat...
mie personal imi plac fetele inalte brunete cu parul lung, corpolente, de preferinta sa fie "crepate"(nu tare le am cu rabdarea)
@pedobear->DUDE ce descriere=]]]

| BiancaA a răspuns:

Urat formulat, pedobear. Probabil a fost la misto, nu laughing?
Oricum. Exista 2 categorii de baieti : prima - cei care se uita la fetele foarte slabe, fara 'nimic' si adoua - cei care se utia la fetele cu sani mari, picioare, fund, chestii.
Trebuie mai intai sa-ti dai seama din ce categorie face parte baiatul de care iti place. Dupa descrierea ta, esti fata care se potriveste la prima categorie. Si daca baiatul face parte din a doua categorie, ghinion. Nu poti decat sa te rogi sa se utie la tine sau cum a spus pedobear, sa-ti pui implanturi

| LuizaaxD a răspuns:

Pai unii baieti sunt atrasi de frumusete, altii de cat de citita esti, alti de comportament, din astea... incearca sa te imprietenesti cu cel de care iti place si vei afla cu siguranta cei place si ce nu...la restul sigur te vei descurcawinking