| gabriel1d959 a întrebat:

Asta este o intrebare doar pentru fete.
Ce tip de baiat va place, cel dur si cu muschi, sau cel timid si sentimental?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O combinatie intre cele 2 tipuri.
Timid si sentimental suna ca unul pampalau si nu mi-ar putea placea acest gen de baieti.
Dur si cu muschi suna ca unul bataus si nu ma prea incanta ideea, daca esti bataus fi bataus in vorbe, nu se rezolva nimic cu violenta happy.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Imi plac baietii sentimentali, dar nu timizi. laughing O combinatie intre cei 2 ar fi foarte bine, dur cu altii, sentimental cu mine. laughing