| blackshadow1234 a întrebat:

Azi am avut o zi foarte incarcata, am incercat sa ies putin afara cu o colega, noroc ca a venit ea sa ma scoata din casa. Si prietena mea cea mai buna s-a suparat ca am vrut sa stau si eu cu altcineva azi afara si nu intelege ca macar azi m-am intalnit cu cine am vrut. Ea vrea sa stau doar cu ea, dar ea nu intelege ca mai vreau sa mai stau si cu alti prieteni, as vrea sa vorbesc cu ea, dar nu stiu daca imi raspunde. Cum pot sa fac sa ma impac cu ea si sa o fac sa inteleaga ca mai vreau sa mai stau si eu cu alti prieteni?

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Ii explici ca nu poti sa stai numai cu ea. Cum? Pur si simplu ii zici ca nu e singura fiinta din univers. Daca e prietena buna, te intelege, daca nu, las-o balta si tu. Dar nu cred ca o sa se supere. O seara faina.