| wanted1 a întrebat:

Buna
Acum 2zile m-am certat cu o prietena(nu e iubita) am mintit-o cu ceva si s-a suparat. Ziceti-mi un mesaj de impacare. Cel mai dragut raspuns primeste FUNDA!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca fata este putin desteapta, atunci nu ai cum. Daca nu, atunci este suficient sa-i ceri scuze.

| Danysan a răspuns:

Iuby,Pui,Viata mea.am gresit dar nu am facut-o cu intentie.sti ca te iubesc si imi pasa, dar nu sunt perfect.Cu tine alaturi as putea fi.Mai da-mi o sansa.Te Iubesc

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Dacă ar fi să dau timpul înapoi nu aş îndrepta decât o singură greşeală, aceea de a ma ierta. Nu-mi doresc decât să ma ierti. Nu vei regreta.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| Anonim0078965 a răspuns:

Pentru a te ierta trebuie sa ii spui ce gandesti.Crede-ma ca niste cuvinte sincere vor insemna mult mai mult decat un mesaj spus de noi.

| Tyler9 a răspuns:

Pai daca vrei sa te ierte, in niciuncaz nu ii scrie, ci mai bine zii chiar in fata. iar daca vei memora un mesaj pe de rost nu iti va iesi nimic. Mai bine improvizeaza pe moment. Crede-ma, va fi mult mai bine. Iar daca te iarta, invit-o apoi la un suc sau ceva de genul

| Lorde a răspuns:

"Hei (cum o cheama), imi pare rau ca te.am mintit, nu am facut.o cu intentie si sper sa ma ierti. Nu o sa te mai mint niciodata! Promit si imi pare foarte rau." Sau ceva de genu'

| Danysan a răspuns (pentru Lorde):

Depinde de fata si ce suflet are. Daca e o rautate nu te va ierta.