| anonim_4396 a întrebat:

ce credeti : daca doua persoane sunt menite sa fie impreuna este ceva ce le poate desparti sa nu ajunga sa fie impreuna pana la urma?
FUNDA

1 răspuns:
| badboy50087 a răspuns:

Asta depinde. Sunt unii care nu cred ca toate intamplarile ne sunt predestinate. Insa, daca tu crezi in asa ceva, absolut nimic nu ii poate impiedica pe cei 2sa fie impreuna pentru ca teoretic, asa le-a fost scris. Si in plus dragostea dintre ei cu siguranta va ajuta la apropierea lor... Asta e parerea mea big grintongue