| anonim_4396 a întrebat:

ce credeti : daca doua persoane sunt menite sa fie impreuna este ceva ce le poate desparti sa nu ajunga sa fie impreuna pana la urma?
Funda love struck

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca se poate intampla asta! Chiar daca se iubesc si se vor iubi toata viata ei pot ajunge sa nu fie impreuna din diferite motive...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni si nimc nu impiedica ca acele persoane sa fie despartite,daca sunt menite sa fie impreuna. Vor suferi din cauza unora sau altora, poate vor fi despartite temporar, dar daca sunt menite sa fie impreuna, impreuna vor fi, si la bine si la rau.Amintonguetongue

| madalinamadu a răspuns:

Eu cred ca daca sunt menite sa fie impreuna se vor intalni la un momendat indiferent da toate obstacolele.happy

| NCN a răspuns:

Da este o relatie este afectata si de restul colegi prieteni etc acum depinde de varsta si de altele...Si ar putea fi si distanta dintre ei eu nu cared in expresia,, ochi care nu, se vad se uita"