| alleALLEaddaADDA a întrebat:

Hey TPU...ce parere aveti despre tatuaje?
big grin

6 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Imi plac dar sa le vad pe altii, eu nu mi-as face niciunu!

| mona a răspuns:

Personal nu mi-as face unul dar cand vad la altii unul cat de mic mi se pare ok dar cand vad la unii ca tot e plin de tatuaje deja mi se pare exagerat

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
mai..nu am nimic cu ele cand ii vad pe altii.dar sunt unii care exagereaza fff mult, gen Alex Velea/Rubi nu suport sa ii vad si sunt multi..cand e un mic tatuaj, nu e o problema, dar cand este exagerat, nu inteleg si nu voi intelege deloc aceste fite.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerile difera iti dai seama..cand eram mai mic si eu pe la 14 ani vedeam "o smecherie"in tatuaje, cum vad si multi in ziua de azi mult mai mari de 14 ani.:-s.Acum sincer..nu stiu.Sa zic ca nu mi-as face.Cat ai zice tu ca iti faci unul care iti place, peste multi ani te vei plictisi de el sau ti se vor schimba gusturile.big grin Poate sa imi fac pe la 25-30 de ani.Zic si eu.

| ROCK30STM a răspuns:

Mi se par interesante... vorbim de arta pe piele mi-asi face unul dar nu foarte mare, mai mult mi-ar place sa fac eu tatoaje nu sa mi se faca laughing

| Uza a răspuns:

Mi se par frumoase, atat timp cat nu se exagereaza cu ele si se fac in locuri sexyhappy