| neonitza1 a întrebat:

Hey TPU!happy dau funda! vreau sa devin reprezentata la avon, si am 12 ani.dar nu stiu cum, si ce trebuie sa fac, si cam cat as castiga... va rog sfatuiti-mawinking multumesc frumos!:*

2 răspunsuri:
| Biancaalone a răspuns:

Nu ai varsta necesara pentru a vi reprezentant! Una din rudele tale pot fi!

| bsir a răspuns:

Ca sa fi reprezentant trebuie sa ai minim 18 ani. Castigul depine de cate produse vinzi. La o suma de 200 lei de produse vandute castigi cam 30 de lei.