| AndaAndutZa20 a întrebat:

Hey TPU... duminica asta fac 19 ani, impreuna cu gasca si cu familia mergem la un gratar.ce as putea sa fac ca sa ne mai distram si noi ceva interesant? ceva idei?:*

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Mmm big grin Puteti incerca niste jocuri in grup sau ceva cu biletele big grin Sau, o bataie cu baloane cu apa ar fi cool big grin Iti doresc un sincer La Multi Ani

| AndaAndutZa20 explică (pentru SimionAlexandru):

Multumesc.dar bataia cu apa nu a fost bunalaughing din pacate, a fost un frig ....brrr laughing

| SimionAlexandru a răspuns (pentru AndaAndutZa20):

Cand vrei sa te distrezi, merita efortul laughing Sunt sigur ca au fost si rasete laughing