| Anarchy_9738 a întrebat:

Sunt cam in pana de idei in ultima vreme, dar vreau sa ies cu gasca si cum vremea urata nu prea ne permite iesiri prin parc, unde am putea sa mergem? Apropo, sunt din Bucuresti.Si fara raspunsuri gen "plimbari prin mall" ca nu ne intereseaza, desi majoritatea din gasca suntem fete, sau la film ca e prea plictisitor, nici n-avem voie sa vorbim. Ah, da...si fara cluburi ca nici acolo nu-i prea interesant

Răspuns Câştigător
| MiRuNiKaa a răspuns:

Pai ati putea sa mergeti la o piza, la patinoar, ce rolele la un teren acoperit.vedeti voi. sper ca te-am ajutat.