| andreutsza98_1500 a întrebat:

Hey TPU:***imi puteti spune niste filme de groaza super? adica genu' care sa nu te sperie nici prea mult nici prea putin. app imi mai puteti spune(cei care stiti)ce este vorba in bloody mary, the grudge si silent hill? pls mult vreau sa stiu despre ce este vorba in aceste filme... funda+vot+nota pentru cel mai boon rasp pup all:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Monna a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/......51919.html -> vezi ca ai o descriere acolo.
La the grudge sunt 3 parti din cate stiu. L.am vazut mai demult, dar sincer nu am inteles esentialu`. Ori nu am fost destul de atenta ori nu e prea evident. uite si aici: http://www.cinemarx.ro/filme/The-Grudge-Blestemul-10702.html
Silent hill - si pe asta l.am vazut :)). Asta e mai interesant. Mai bine iti dau tot site ca sa intelegi mai bine : http://www.cinemarx.ro/filme/Silent-Hill-Silent-Hill-13608.html
Sa.ti recomand. ar fi : The human centipede. Mi s.a parut mai diferit fata de restul filmelor de groaza si a avut faze in care imi puneam patura pe cap. ^_^