| Anonim340 a întrebat:

Maine dau teza la romană, si dupa m-am gândit sa plec acasa. Ce scuza, Inafara de Doctor si Stomatolog, sa folosesc. Sa fie credibila va rog! Fără "Nu ar trebui sa pleci de la scoala!" si alte chestii va rog. Mulțumesc anticipat. FundaVOT! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Doamnule/a profesor/ara sunt un cretin si nu stiu nimic la teza pot pleca acasa" laughing
Scuze nu m-am putut abtine, acum serios vorbind, habar nu am.

| StefiChan8D a răspuns:

Si daca pleci la teza ce rezolvi? O dai mai tarziu sau ramai fara teza laughing
Mai bine o dai acum si scapi.