| anonim_4396 a întrebat:

Salut, maine e posibil sa iau 5 de 2, da este adevarat am 5 Module maine happy si vreau sa nu merg ce scuza sa bag? una credibila? fara doctor ca imi cere adeverinta.

2 răspunsuri:
| Zedge a răspuns:

WOW 5 de 2, dar nu ai invatat la nimic?
Oricum ca nu mergi maine, mergi in alta zi si note tot vei lua, ce note? depinde de tine, de ce ti-e frica nu scapi.
Ca scuza poti zice ca ai avut o problema de familie, ai fost plecat din localitate, etc gasesti tu ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Zedge):

Trebuie sa completez 5 caiete,. si pana luni. am timp. mersi de raspuns oricum!