| mintyongi a întrebat:

Maine facem recapitulare la romana, matematica si biologie la scoala, si luni marti si miercuri avem numai teste sad eu la matematica nu prea inteleg, la romana nu ma pricep la analiza si la biologie inca nu stiu prea bine lectia.....mai am test si la geografie...of este vreo varianta in care pot incerca sa invat in weekend la toate astea? sad daca da, in ce mod invatati mai repede si eficient?

1 răspuns:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Pe idei invata pe idei la romana si restul la matematica pe formule si tipuri de exercitii