| capsunica_8366 a întrebat:

Hey TPU.nu m-am gindit ca o sa ajung intr-o asemenea situatie, cind vedeam asa ceva mereu m-a amuza, dar uite ca am ajuns si eu.deci ies cu un baiat de citeva saptamini si chiar imi place del, e primul baiat de care imi place atit de mult si ne simtitm bine impreuna, povestea ar putea continua, daca nu ar fi un nu. el peste o luna trebuie sa plece peset hotare si nu stie cind va reveni in tara, nu as vrea sa plece, as vrea ca povestea boastra sa continuie, dar dac pleaca totul sa sfrirsit si nu vreau sa sufar, dar m-a atasez tot mai mult de el. ce sa fac? cum sa procede? va rog sa m-a ajutati cu un sfat, mersi anticipat!

1 răspuns:
| Laura_6219 a răspuns:

Pai ați putea continua nu știu însa dacă el tine la tine dacă da puteți continua iar el sa revină în tara după un timp dacă refuza atunci renunta la el pentru ca nu tine la tine suficient de mult am trecut prin asta iar prietenul meu nu a plecat pentru ca nu puteam sta departe unul de celalalt...nu știu dacă el locuiește acolo pentru ca atunci ii va fi greu sa renunțe dar dacă tine cu adevărat la tine va renunța.