| alexxyaSweet a întrebat:

Hey,TPU! sper sa va faceti 3 minute pentru a citi :

Acum cateva zile m-a sunat o persoana cu numar.eu nu am avut minute pe telefon si am sunat de pe al unei prietene cu numar ascuns.
mi-a raspuns si la 2 secunde mi-a inchis, dar dupa cateva minute a sunat pe numarul fetei cu numarul lui
mi-am dat seama ca are ceva care vede numarul, chit ca pui #31# in fata
INTREBAREA MEA ESTE : Cum pot sa imi pun si eu? e un program sau trebuie setat din telefon?
va roog, ajutati-ma pentru ca multi ma suna cu numar ascuns ~x(.

ofer funda! Va rooooog happy!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Scrie pe google "vezi numar ascuns" si gasesti ceva rezultate.Succes! :*

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! In primul rand, si pe mine ma suna cu numar ascuns multi care nu vorbesc si inchid! Numarul circula, eu mi l-am schimbat. In al doilea rand nu este nici un program, poate tipul/ tipa respectiv/a a stiut cu cine esti si avea nr. fetei! Voia sa va faca o farsa, in caz ca exista acel program, ceea ce nu cred, il vreau si eu! Funda? puppy dog eyes