| RedCookyee a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar am nevoie de cateva sfaturi. Ideea e ca ma simt aiurea, nu am chef de nimeni si de nimic, nu vreau sa ies in casa, toata ziua stau in pat nici macar nu mi-e foame. Nu vreau sa am nici o relatie, ma simt prea "slabita" pentru asta. Am inceput sa agreez foarte mult singuratatea si nu stiu de ce. Nimic nu ma mai atrage, am inceput sa fumez chiar mai mult decat obisnuiam, nici un cluburi nu vreau sa ies si nici nu imi doresc. Cum as putea iesii din starea asta?

Răspuns Câştigător
| muffinandcake a răspuns:

Poate ai intrat in depresie...sad
eu iti sugerez sa vorbești cu o prietena buna....si daca nu vrei tu sa iesi, sa vina ea la tine. Distrati-va si radeti poate te scoate din starea asta...
multa baftawinking

1 răspuns:
| TheAndrutza09 a răspuns:

Trebuie să gasești pe cineva cu care să te înțelegi bine, și cu ajutorul ei/lui vei putea ușor-ușor să reieși din "cochilia" ta. Gândește-te și la ce/cine te-a adus în starea asta.