| AlynnaOanna a întrebat:

Hey^^, TPU! Uite cum sta treaba... Un baiat care zicea ca are iubita(adica nu stiu sigur, deoarece nu o cunosc), mi-a zis ca ma place si cand l-am intrebat de fata aceea a zis ca s-a despartit de ea...credeti ca am vreo vina in despartirea lor?

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Nu...sau poate nu s au despartit poate ti a spus doar asa ca sa fie si ca tine, intereseaza te daca s au despartit si dupa vezi ce faci ca el, nu cred ca vrei sa fi a2a persoanawinking

| laura3 a răspuns:

Nu e vina ta thinking, adica vina eu cred ca nu e decat a lui. Daca el te place pe tine, era normal sa se desparta de ealove struck deci stai linistita :*

| iuliadana93 a răspuns:

Eu zic ca nu neaparat.chiar daca t place si avea prietena, o iubea s nah nu cred ca ai avea o vina... fundita...t rog