| gabrielaasamy a întrebat:

va rog frumos ajutatima sunt foarte depresata.
De 13 ani de zile am stat in romania, si acm ma luat mami la ea in Italia
Am decat o prietena care ies mereu cu ea si e cea mai buna
Mai am prieteni dar asa....nu prea cu ei
Si aici unde st eu de la scoala mea,inca nu am inceput scoala,in septembrie o incep, sunt un grup mai mare de copiii baieti mai prosti, eu st in Italia de 1 luna jumate, si am fost cu 4 baieti pana acm dar erau cei mai frosi din cartier, si nush toate fetele erau geloase pe mn. Dc? sad
Si ca am fost cu baietii astia ma jur ca nu am facut nimik cu ei doar cu 2?-am pupat si nush aici baietiii astia din grupul asta mare ma barfesc le la spate ca sunt o curva.
Ce pot sa fac, eu incerc sa fiu indirefenta, si lui mami nu pot sa ii zic ca dupa o sa ii para rau ca ma adus aici.
Va rog ajutatima

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Fetito,la 13 ani intr-o luna ai fost cu 4 baieti.
Nu ti se pare normal ca aia sa-si faca o idee despre tine?
Nu se stie, poate peste cativa ani ai sa devii o curva notorie, asa ca obisnuieste-te cu situatia de mica.

| XQueenX a răspuns:

DEPRESÁ, depreséz, vb. I. Tranz. 1. A desface cu presa un ansamblu de două piese care au contact forțat. 2. A rări puieții crescuți prea des, pentru a se dezvolta normal. 3. A modifica proprietățile superficiale ale minereurilor cu ajutorul depresantelor.

Depresată? Serios?