| DeeaDizz a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase de strada despre iubire, gen ea iubeste un golan si toti vor sa-i desparta, dar nu reusesc sau despre amintiri, ei s-au despartit si isi amintesc de clipele frumoase petrecute pe strada, in parc etc. cam asa ceva. Cele mai reusite dau funda! :*

3 răspunsuri:
| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| larisapopescu32 a răspuns:

REDUCERI HAINE -80%

Intra pe http://nshop.cabanova.com/haine-reduceri.html

Haine de la 15 LEI

*A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

*Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….

*Vorba multa……..saracia omului…

*Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

*Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

*Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

*Domina ca sa nu fii dominat!

*Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

*Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…

*Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

*Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

| Violeta19706 a răspuns:

1.Chiar dacă gura lumii i-a vorbit au fost împreună la nesfîrșit.
2.Le-a fost indiferent și au fost fericiți.
3.Seara petrecută cu el i-a rămas în memorie ca o pată neagră care nu se va mai repeta.
4.El a plecat,ea, plînge, țipă, își iese din minți, e distrusă.
5.Și acum că au devenit doi străini le-au rămas doar amintirile care vor rămîne în memorie pe vecie.
6.Au vrut să fie fericiți, le-a încurcat doar mîndria.
7.A plecat, îi pare rău, dar mîndria face multe.
8.Noapte,lumini,el,ea,ei,împreună,fericiți.
9.Și cel mai important e să fii tare pînă la sfîrșit deja.
10.Și în fiecare seară privea poza din album cu ochii plini de lacrimi.
Sper că te-am ajutat. :*