| sandraBebe19 a întrebat:

:* Vreau si eu sa stiu cu ce pot sa-mi fac suvite temporare, dar care sa nu se duca dupa o spalare
Multumesc, FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| adrianadi97 a răspuns:

Albastru de metil, iubita mea is facuse, se face un fel de turquoise, arata ok si tine cam 1 saptamana.Sunt si spray-uri speciale pentru asa ceva, de diferite culori la preturi de 10-15 ron, uita-te prin farmacie sau la un raion cu produse gen: sampoane, deodorante, fixative.:p

3 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Buna, le poti face cu nuantator sau cu vopsea la sticluta le poti gasi in orice magazin de specialitate. Bafta!

| Iulia20Iulia a răspuns:

Ai grija totusi ca daca ai parul deschis la culoare, atata albastru de metil cat si violetul de gentiana raman pe par :* mai decolorat dar raman.Eu am avut tot parul albastru si in timp de 3 luni s-a facut verde dar nu s-a mai luat culoarea de tot