| anonim_4396 a întrebat:

Hey... un baiat m-a invitat la el acasa cu pretextul ca vrea sa bem o cafea credeti ca are cv ganduri ascunse?big grin
Mrntionez ca tot insista... dar ideea e ca nu cred ca ma place o prietena l-a intrebat daca ii place de mine si el a zis ca nu dar ca totusi arat bine :-W. ps... el crede ca sunt in limba dupa el thinking ce ar trebui sa fac? ma puteti ajuta?:O3

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei. Tipul asta vrea doar sa te culci cu el. Este evident. Probabil crede ca si tu vrei acelasi lucru. Daca a zis ca nu te place dar arati bine asta inseamna ca te considera "buna". Sfatul meu e sa stai cuminte acasa si sa nu te incurci cu un prost ca asta care nu te merita.

6 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

@Dana211 iti dau mare dreptate in tot cea ce spui nu exte normal ca o domnisoara sa se duce la un baiat, imi cer scuze dar nu ai specificat ce varsta aveti daca tu ai avea 14 si el 16-17 nu ar fi deloc normal multe lucruri s-ar putea intampla mai ales daca sunteti doar voi doi acasa! te rog frumos sa specifici varsta ta si a lui, funda?

| JulieAndreeaB a răspuns:

Da, are. Nu face prostia sa te duci la el cu pretextul de film sau altceva. O sa te ia usor dar apoi sa nu ajungeti la altceva.

| Dana211 a răspuns:

In primul rand nu te duci la el pentru ca nu e ok ca o domnisoara sa mearga la un baiat acasa si in al doilea rand o cafea pentru baieti inseamna alceva. Daca avea ganduri serioase cu tine te putea chema si in oras nu neaparat la el acasa

| Cosmotel a răspuns:

Eu zic ca are. dar acum depinde, daca asta-i o veste buna pentru tine sau nu. tu vrei sa aiba? tongue

| viorel70 a răspuns:

Du-te la el acasa dar fai o surpriza adica du-te cu prietenele tale ca as anul are ce sa iti faca sa vezi daca e adevarat macar ce a spus big grin

| CannbalCorpse a răspuns (pentru viorel70):

Oh good, ai avut o idee stralucita happy nu m-as fii gandit