| Apdosok a întrebat:

Hey. Vreau sa stiu cum asa putea sa scap de un baiat. El ma place si lumea crede ca il plac si eu nu vreau asta.Cum pot sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu-l bagi in seama, atat pe el, cat si pe cei care spun ca-l placi. O sa se plictiseasca de discutii inutile.
Succes!

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Bună!
Ceea ce trebuie să faci este să-i spui că tu nu-l placi, astfel el să nu-şi mai piardă timpul sperând la o posibilă relaţie cu tine. Dacă îl laşi să mai creadă că poate şi tu-l placi el va ajunge să aibă sentimente mai profunde pentru tine.