| AndreeaG a întrebat:

Hi all!:*. Poate ca cam devreme, mai am 2 ani de scoala, dar ma gandesc la ce liceu sa merg? Sa fie in Bucuresti, in sector 3, si cu...Adica vrea sa zic ca am pretentii deoarece invat foarte bine si nu vreau sa ma duc la orice liceuhappy. Sper sa ma ajutati si pe mine cu cateva nume, si de ce nu, la ce liceu sunteti voi(cei care sunt, bineinteles). Aaa, si sa imi spune-ti si mai multe despre acel liceu(ce profil are, care e media de admitere, etc). Pupici:*:*:*

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu sunt inca la liceu, dar ti-as recomanda sa alegi un liceul cu profil. Dupa ce il termini, obtii o diploma sau mai multe pentru a face o meserie [bucatar, ospatar, coafez]. Dupa parerea mea e mai bine asa pentru ca in cazul in care nu vei vrea sa faci o facultate ai o meserie, si in cazul in care mergi la facultate poti sa muncesti undeva in acelasi timp.

| insomnia a răspuns:

Pai mai am cam mult pana te duci la liceu laughing.
Te-as sfatui eu, dar nu sunt din Bucurestihappy

Eu anul asta ma duc la liceu \:d/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta! Nu poti sati rezolvi singura problemele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fan hanna montana este star secret