| princess01 a întrebat:

HI! Poate sa-mi spuna cineva daca produsele de la Avon si Oriflame sunt bune? NU ma refer doar la produse de machiaj ci si la sampoane, geluri de dus, etc.Am inteles ca contin chimicale iar produsele de machiaj ar fi mai bune la Loreal Paris sau Maybeline New York. Funda:X:X:

1 răspuns:
| AoiTori a răspuns:

Asa-i! Produsele de la avon provoaca iritatii si alergii. Dar depinde si de imunitatea celor care le folosesc. Oricum cele mai bune sunt de la Loreal