| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU ...am o problema(majoritatea problemelor la mine sunt din cauza dragosteibig grin) astazi am plans toata ziua, si specific ca sunt baiat si nu prea imi sta in fire sa plang o zi intreaga...am plans din cauza prietenei care a inceput sa ma ignore si nici nu prea mai vb cu minesad eu o iubesc foarte mult. dar nu cred ca ma iubestecryingnu stiu ce sa mai fac, am inceput sa plang in fiecare zi,, desigur ei nu ii zic nimic, k as pierde jumatate din timpul in care vb cu mine cryingcrying si nici nu vreau sa afle asta. i-am spus de multe ori ca am plans pentru ea, uneori ma si vazut, dar acum nu vreau sa stie. sper ca ma puteti ajuta sa gasesc si eu o solutie sa nu mai plang atatcryingcryingcrying uneori cred ca plang mai mult decat fetelecrying Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

Buna si eu sunt la fel ca tine, mi-am pierdut cea mai bona prietena si dragostea mea.Am plans o tona pana cand o buna amica mi-a zis ca cel mai bine e sa uiti am incercat a fost greu dadeam ochii mereu cu ea si cu el
m-am stradit si am reusit.nu sunt singurii oamenii de pe lume!
NOroc! asta-i singura solutie incearca!
funda?

| JustAnotherCrazy a răspuns (pentru sonyaminia):

Chiar daca ai dreptate nu pot sa o uitsad.App mersi pentru sfat

2 răspunsuri:
| Katalinna a răspuns:

Incearca sa discuti cu ea si sa ii zici ca nu iti place ca ea te ignora. daca nu mai vrea sa aiba o relatie cu tine mai bine va despartiti, decat sa va chinuiti amandoi.nu merita!