| 女明DongRi a întrebat:

Hi TPU! Vreau sa vad ce parere aveti despre ce o sa va spun. Tot cautand pe TPU intrebari, pentru a da o mana de ajutor, am gasit multe despre slabit, gen" n`as mai vrea sa mananc, dar nu ma pot abtine". Stiu ca, ce voi zice nu e tocmai frumos, dar oare daca mananci, mesteci, dar nu inghiti ti se duce pofta de mancarea respectiva si nu iei in greutatelaughing? Stiu ca intrebarea nu e tocmai rationala, dar daca vreti raspundeti.happy

2 răspunsuri:
| 女明DongRi explică:

Eu n-am pus intrebarea asta pentru mine, am pus-o in general deoarece vad multe cazuri la fel.happy

| Dav7id a răspuns:

Atunci RE-EDIT(si scuze ca am reusit sa fac sa para cu referire spre tine, n-a fost cu intentie). Oricine incearca asa ceva va ajunge biscuit in dunga.Stomacul va secreta sucul acela digestiv si asteapta sa-i vina mancarea,gandeste-te cand mananci o guma pe burta goala,nu face stomacul ca tractorul si te doare,cu cat faci ce ai spus tu de mai multe ori vei da nu stiu daca dai dar anemie, stare de rau etecera, etecera.