| XdDianaaXd a întrebat:

Hii:*
Cine imi da si mie niste statusuri gen"Ea:... El:...
Un fel de dialoghappyMai multee, va rogpuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Gabiitsa a răspuns:

Baiatul : Buna scumpo, mi-a fost dor de tine!
Fata stranuta.
Baiatul : Ai racit?
Fata : Nu draga, sunt alergica la vrajeli.

El: Care e visul tau?
Ea: Sa ma sarute cineva sub ploaie? Al tau?
El: Sa înceapa ploaia?

Ea: Stii unde as vrea sa fiu pentru totdeauna?
El: Nu! Unde?
Ea: În inima ta?

El: Vrei sa te casatoresti cu mine?
Ea: Da! Dar nu stiu sa gatesc, sa calc, sa spal
El: Vreau sa fii sotia mea, nu servitoarea mea!

Fata : I-ati ce-ti trebuie si pleaca odataaa!
Peste cateva secunde...
Fata : Heiii`! Lasa-ma joss! ♥

Ea : Sti ce vreau sa fiu cand o sa cresc mare?
El: Nu, ce?
Ea : Singura femeie din viata ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El: Care e visul tău?
Ea: Să mă sărute cineva sub ploaie ♥. Al tău?
El: Să înceapă ploaia ♥.

O fetita si un baiatel plangeau. cineva ii intreaba:
De ce plangeti?
Fetita: papusa mea s-a rupt.
Biatelul: papusa mea plange.

| WhatMeanLove a răspuns:

Dialog intre analfabeti: el:ce faci fetele? te plimbi? ea:mai? bunikata e tigan? lasa-ma ca am invatat aseara toata ziua! el:bine fetele... te pup!

Ea:-spune-mi, vei mai iubi pe cineva la fel de mult ca pe mine?
El:-da.
Ea:-deci ma vei insela, cine e cea pe care o vei iubi?
El:-pai, are ochi tai, toanele tale, linistea mea, si in curand iti va spuna''mama"!

El:Buna!
Ea:Ce mai vrei?
El:Sa-ti spun ca am gresit ca nu te-am cunoscut de la inceput, dar n-am gresit atunci cand ti-am spus ca te iubesc!

Ea:Tu ce iubesti?
El:Eu iubesc doar lucruri fine: trandafirii si pe tine.Trandafirii dimineata, iar pe tine toata viata.

Eabig grine-as fi apa n-as mai avea nevoi de lacrimi.
El:Oh, ma lasi?
Eabig grine-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura.
El:Si ce?
Eabig grine-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic.

Ea:Cine sunt eu pentru tine?
El:Esti un trandafir crescut in inima me! Promit sa devin aer, apa, pamant ca sa nu ofilesti niciodata! Iar tu promite ca o sa infloresti doar pentru mine!

Ea:Stii ceva? Nu mai comenta! Stii foarte bine ca eu sunt dragostea ta.
El:...

Eatonguerima oara cand te-am vazut mi-a fost frica sa te ating, mi-a fost frica sa te sarut, mi-a fost frica sa te iubesc. Acum ca te iubesc, mi-e frica sa nu te pierd!
El:Viata mea va fi pentru totdeauna a ta! Nu uita asta!

| Blondutza_Deea_1992 a răspuns:

Poti sa te uiti aici eu Le-am scris!
http://fujdzfjhfgsjvgdkjdklfdl.blogspot.ro/

| Marina150 a răspuns:

Era odata o fata oarba si s-a izolat de toti si toate nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea-Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea.La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb-"Nu ma pot casatori cu un orb" a spus fata si s-a intors sa plece.Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog"

el:te facesa razi la fel de bine cum o fac eu?
ea:nu ma face sa plang la fel de des cum o faci tu

| AnetaOlivia a răspuns:

Ea - Un nimeni pentru El
El - Totul pentru Ea
Ea - Cea care sufera
El - Cel indiferent
Ea - Cea care-l viseaza
El - Cel caruia nu ii pasa
Ea - O provocare pentru El
El - Cel care nu pune sentimente
Ea - Cea indragostita
El - Cel care calca stramb
Ea - Cea care sufera
El - Cel caruia nu ii pasa
Ea - Cea care pleaca
El - Cel care isi da seama ca e indragostit de Ea
Ea - Cea care isi cauta fericirea in alta parte
El - Cel care o viseaza
Ea - Cea careia nu ii pasa
El - Cel care sufera
Ea - Cea indiferenta
El - Un nimeni pentru Ea
Ea - Totul pentru El.