| AdelinaHuluban a întrebat:

Hmmthinking imi place mult de un baiat si mi-a zis ca si lui ii place de mine... dar e prieten f bun cu fostul meu prieten cu care deja nu mai sunt de mai mult de o luna dar .fostului meu prieten ii mai placea de mine cand m-am desp de el si acest baiat de care imi place stie asta...ca doar is prieteni:-big grin

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

E o zapaceala totala dar stai linistita ca nu o sa te incurce cu nimic ca ei doi sunt prieteni. Tu crezi ca prietenul ex`ului tau o sa piarda ocazia de a fi cu tine doar pentru ca prietenul lui(ex`ul tau)te place? Nici o sansawinking

5 răspunsuri:
| kitty_8919 a răspuns:

Si eu am trecut printr-o situatie Asemanatoare.si mie si unuia dintre cei mai buni prietenia ai fostului prieten ne placea unul de altul, dar pe cand am vb sa fim impreuna ca nu ii mai pasa de prietenul lui am facut eu o mare greseala am mers cu fostul la un suc si fostul sa laudat cate prieteni lui ca ne-am impacat. mia parut tare rau stiind ca nu este adevarat.si pr ex-ului mi-a zis ca nu mai am nici o sansa la el k asa nu se poate sa ies eu la suc cu fostul.si am plans cat am plans din cauza unui mincinos care nu vroia decat sa ne impacam.Intradevar el am iubea si peste 2 saptamani m-am impacat cu ex-ul si am mai fost impreuna 6 luni dupa aia.

| Jonsdottir a răspuns:

Da, X, Y si Z vezi ce faci cu ei.ameteste-i un pic si o sa scapi cu siguranta de eiwinking dar cu putin ghinion o sa vina si mai in limba la tine tongue

| cooola a răspuns:

Eu am avut o chestie la fel...Si in final eu am stat cu baietul acela, iei 2 sau certat si dupa o saptamana eu m-am impacat cu fostul (diferenta dintre noi este ca eu m-am despartit de el in ianuarie si pana in iunie nu am vorbit deloc ) Ai grija sunt prieteni si nu ar fi frumos sa se certe.

| Daddy_9411 a răspuns:

Probabil vor aparea unele discutii dar daca intre voi 2 se leaga ceva serios conteaza prea putin fostulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi behaie?