| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a Înviat! Ce înseamnă îmbrăcăminte casual? Câteva exemple se poate?

Răspuns Câştigător
| alexandra199711812 a răspuns:

Casual = imbracaminte obisnuit.Blugi cu ceva sau asa ceva in genu uite :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

;)) sper ca ai inteles :D

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Haine obisnuite care se folosesc cand iesi afara prin oras noaptea mai ales.

| Florin a răspuns:

Inmracamintea casual este stilul casual American cu particularitatile europene,ex:Tricou FOX casual black,fusta gri casual,rochie street casual, etc... Funda, pls?

| puffika a răspuns:

Dupa parerea mea inseamna imbracaminte normala.
Adica imbracaminte comoda pe care o poti imbraca oriunde.
Hm. exempletime outrening cu adidasi
-blugi cu un tricou

Bye. sper ca te-am ajutat

| MARRRRRYYA a răspuns:

Cosual in limba engleza înseamna relaxat gem blugi tricou si cardigan larg.rochiţa cu balerini. fundă?