| anonim_4396 a întrebat:

Iar am probleme oh go on
Un prost,pârțar,pitic, nebun si cu o față de câcat, nu stiu ce dracului are cu mine. El e a VII-a. De fiecare cand trec pe langa el face misto de mine ca probabil am o față ciudata. Ce sa fac? (scuzati limbajul).

3 răspunsuri:
| XBrunetteX a răspuns:

Te inteleg.
Ignora-l. straight face
Lumea e plina de oameni ca astia.Nu e nevoie sa pui la suflet.

| BuGz a răspuns:

Trateazal cu indiferenta!
Pana la urma nu o va mai face big grin

| Angie95 a răspuns:

Probabil te placewinking Pur si simplu il ignori! Daca rade si face misto de tine, nu il bagi in seama! Lasa-l sa vorbesca singur si pana la urma o sa cedeze. Iti zic din proprie experientawinking