| anonim1512 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar el nu cred ca ma place. Am vorbit de doua ori pe Facebook, prima data a fost ok, dar a doua oara i.am spus ca il plac si mi-a zis ca(probabil fetele de varsta mea ar trebui sa invete nu sa stea cu ochi dupa baieti) Deci ce inseamna asta? Eu am 16

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Înseamnă că e prost și de asemenea că nu te place sau că face mișto de tine(depinde în ce sens). Eu cred că îți place persoana nepotrivită deci încearcă să te reorientezi.

3 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Depinde de cati ani are el. Poate esti prea mica pentru el sau chiar nu te place si a zis-o prea direct.

| anonim1512 explică (pentru powergirl):

E mai mare ca mine cu 1 luna

| OoBunnyoO a răspuns:

Cel mai probabil nu te place si nu a stiut cum sa te refuze intr-un mod politicos.