| andrada a întrebat:

Imi place de un baiat dar lui ii place de prietena mea cea mai buna sad (ei nu ii place de el) laughing ce ar trebui sa fac? el si-a dat seama de asta si mi-a spus (intr-un mod mai suptil) ca prietena mea ar avea mai mult sanse la el decat mine. cum sa ma comport cu el? el e genu care vorbeste foarte mult, si vorbim toata ziua non stop dar ma intristez in ultima vreme cand vorbesc cu el si stiu ca n-am sanse. Daca ii raspund sec sau nu ii raspund poate se supara pe mine si nu vreau sad dar nici nu pot sa-i zic ca ma simt prost cand vorbesc cu el pentru ca nu ma place si o place pe ea. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| xAlessia a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te comporti normal si cat mai natural, iar cand iti scrie sa bagi ceva scuze daca chiar nu mai vrei sa vorbesti cu el, si nu te intrista vorba aceea niciodata nu zi niciodata cine stie poate pe viitor se vor schimba lucrurile :*

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Păi ce mai vrei să faci dacă ţi-a zis frumos că nu ai şanse la el?

Eu zic să-l laşi în pace.

Te pup.

| andrada explică (pentru Dariusuu):

N-ai inteles... nu vreau sa-l conving..ma refeream ce sa fac atunci cand imi scrie si eu nu vreau sa vorbesc cu el, ca ma intristez

| xAlessia a răspuns (pentru andrada):

Cel mai bine ar fi sa te comporti normal si cat mai natural, iar cand iti scrie sa bagi ceva scuze daca chiar nu mai vrei sa vorbesti cu el, si nu te intrista vorba aceea niciodata nu zi niciodata cine stie poate pe viitor se vor schimba lucrurile :*