| byabiitza a întrebat:

Imi place de un baiat de aproape un an.La inceput nu m-a bagat in seama dar acum brusc il intereseaza totul despre si parca suntem kei mai buni prieteni.Ke sa fac? Oare ii place de mine? Va rog dati-mi ceva raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Intr un an ai crescut, te ai dezvoltat, te ai facut mai frumoasa si ai inceput sa atragi privirile si acum a realizat si el ca esti,, buna,, cred cu tarie ca ii place de tine, acum depinde de tine daca ii acorzi o sansa sau il mai ti in sah

2 răspunsuri:
| dmady a răspuns:

Pai daca il intereseaza brusc de tine si spui ca nu te-a bagat in seama pana acum sigur el vrea sa fiti mai mult decat prieteni...eu zic ca ar trebui sa ii bati un apropo despre o posibila relatie sau sa il inrebi pur si simplu daca ii place de tine(daca nu iti este frica de reactialui) totusi cred ca daca o sa il intrebi sau sa ii bati un apropo despre o relatie sigur iti va spune ca si el te place! mult noroc :*:*! 1

| byabiitza explică (pentru dmady):

Si daca afla toata scoala si apoi va rade de mine ce sa fac? Oricum mersi pentru sfat.