| dydy97ar a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa. Stau cu el in banca dar, are prietena. Ce sa fac ca sa se indragosteasca de mine? ajutati-ma va rog.

7 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Ajuta-l la teme sau cand va da profesoara teza lasa-l sa copie de la tine dar cu conditia sa iti dea un pupic si poate de aici se infiripa ceva happy bafta scumpo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic astepti pana se cearta el cu prietena lui si dupa aia te bagi pe el, asa nu cred ca vrei sa il desparti de ea, ar fi chiar culmea nesimtiri dar uite ca se intampla intotdeauna... faci ce vrei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inimii nu-i poti porunci. Tu ce ai face in locul lui, daca tu ai avea prieten, iar lui i-ar placea de tine? Nu ar fi corect sa-l faci sa se indragosteasca de tine, stiind ca are totusi pe cineva, gandeste-te bine(si nu numai la tine) cand iei vreo hotarare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie la 13 ani; el chiar daca aveaprietena se dadea si la mine si la alte fete; eu nu mai avusem ci un prieten si nici nu mai sarutasem pana atunci. m-a intrebare daca vreau sa ma combin cu el si am zis NU. kair daca eram innebunita dupa el(din motivul ca cica in timp c noi o sa fin ferici cineva o sa sufere, adica prietena lui). iar a 2-a zi marea mea mea surpriza, ne-a pus pe aman2 fata in fata:i-a spus frumos ca ma palce pe mine si ca pur si simplu, nu a putut rezista... ea s-a enervat si m-a luat d par ca e doar vina mea pentru tot; eu atunci am inceput sa plang si am plecat acasa.atunci el a venit dupa mine si mi-a zis ca ma iubeste sincer; j ne-am sarutat in privirile pline de gelozie ale fostei lui prietene; da, ink mai suntem impreuna si acum am 14 ani si 5 luni;
Kt despre tine, nu poti sal obligi sai palca de tine, dar cine stie c e in inima lui, ca la mine. dar ar putea ajuta niste priviri in timpul orelor, un zambet, un pupic acolo stiu si euhappy. succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa mi sa intamplat si mie la 13 ani;el chiar daca aveaprietena se dadea si la mine si la alte fete;eu nu mai avusem ci un prieten si nici nu mai sarutasem pana atunci.m-a intrb daca vreau sa ma combin cu el si am zis NU.kair daca eram innebunita dupa el(din motivul ca cik in timp c noi o sa fin ferici cineva o sa sufere,adica prietena lui).iar a 2-a zi marea mea mea surpriza,nea pus pe aman2 fata in fata:ia spus frumos ca ma palce pe mine si ca pur si simplu, nu a putut rezista...ea s-a enervat si ma luat d par ca e doar vina mea pentru tot;eu atunci am inceput sa plang si am plect acasa.atunci el a venit dupa mine si mia zis ca ma iubeste sincer;j neam sarutat in privirile pline de gelozie ale fostei lui prietene;da, ink mai suntem impreuna si aq am 14 ani si 5 luni;
Kt despre tine,nu poti sal obligi sai palca de tine,dar cine stie c e in inima lui,ca la mine.dar ar putea ajuta niste priviri in timpul orelor,un zambet,un pupic acolo stiu si euhappy.succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa mi sa intamplat si mie la 13 ani;el chiar daca aveaprietena se dadea si la mine si la alte fete;eu nu mai avusem ci un prieten si nici nu mai sarutasem pana atunci.m-a intrb daca vreau sa ma combin cu el si am zis NU.kair daca eram innebunita dupa el(din motivul ca cik in timp c noi o sa fin ferici cineva o sa sufere,adica prietena lui).iar a 2-a zi marea mea mea surpriza,nea pus pe aman2 fata in fata:ia spus frumos ca ma palce pe mine si ca pur si simplu, nu a putut rezista...ea s-a enervat si ma luat d par ca e doar vina mea pentru tot;eu atunci am inceput sa plang si am plect acasa.atunci el a venit dupa mine si mia zis ca ma iubeste sincer;j neam sarutat in privirile pline de gelozie ale fostei lui prietene;da, ink mai suntem impreuna si aq am 14 ani si 5 luni;
Kt despre tine,nu poti sal obligi sai palca de tine,dar cine stie c e in inima lui,ca la mine.dar ar putea ajuta niste priviri in timpul orelor,un zambet,un pupic acolo stiu si euhappy.succes:*

| mariusciocan a răspuns:

Daca te aude mata te omoara