| IngridGreta a întrebat:

Imi place de un baiat. Eu sunt clasa a 6a iar el a 8a. El nu ma cunoaste, dar eu il stiu pe el oarecum, si pare de treaba. Arata super ok si e dragut!
Vreau sa facem cunostinta, dar nu cum se face de obicei, vreau sa ma tina minte ca "o fata draguta si de treaba" chiar de cand facem cunostinta, dar nu stiu cum sa-l fac sa remarce aceste calitati la mine asa rapid. As vrea sfaturi va rog!;-)

4 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Acele calități pot fi remarcate în cazul în care ele există.

Răspuns utilizator avertizat
| iStefanXD a răspuns:

Am sa-ti povestesc o intamplare, nu stiu daca te ajuta: cand eram in clasa a 8a eram printre cei mai tari tipi din soala si intr-o zi cand mergeam spre casa (singur) imi aud numele de la indepartare. Era o fata de a 6a, draguta ea dar nasoala rau,(in mintea mea:ce-i cu asta si de unde imi stie numele? ). A venit la mine si mi-a zis :'-Imi place de tine, tie iti place de mine?'(In mintea mea : wtf! ''fa te-ai uitat vreodata in oglinda!'' era aproape sa ii zic asta dar mi se facuse mila de ea (cea mai mare greseala din viata mea) dar am incercat sa ii zic ca imi place de altcineva dar ea :'' dar ce nu-ti place la mine?'') Cand am povestit asta prietenilor nu mai putea sa se opreasca din ras. Restul anul si-au batut joc de ea... Sper ca ai inteles ceva din asta. Verifica daca esti de nasul lui happy

| AlexSiPunct a răspuns (pentru iStefanXD):

Esti sigur ca nu i-ai zis ce ai gandit?