| catiluver16 a întrebat:

Imi plc o fata fff mult.mda e genu d fata care umbla cu baietii mai mari.adica mno suntem d aceeasi varsta(16ani) j mno am intrebare daca vrea sa fie cu mine. j imi tot sp ca nu stie. ce sa cred? ast rasp urgent

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
Pai daca spune incontinuu ca nu stie, ori nu vrea, ori este ea indecisa si nu stie ce vrea. Mai asteapta cateva zile, daca nu iti da un raspuns, renunta.
Succes!
Pa, pa.

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Poate nu vrea dar e genul care nu vrea sa te raneasca.Sau,nu este inca pregatita pentru asa ceva. Ofera-i atentie, stai pe langa ea, dar sa nu pari disperatwinking. Poate asa se va hotari mai repede, si raspunsul vai fi.

Succeshappy

| Camelia_4811 a răspuns:

Daca zice ca nu stie inseamna ca raspunsul ei e nu dar nu vrea sa ti`o spuna in fata.Asa as proceda si eu. Scuze. Dar daca iti place chiar atat de mult, mai insista!

| Tina_8277 a răspuns:

Poate nu e sigura. sau nu vrea sa faca acum o alegere. Saa poate nu e sigura daca vrea sa inceapa o relatie cu tine. funda?