| SunShineyKidu a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog o urare mai deosebita pentru fiica mea, cu ocazia aniversarii zilei de nastere ( e adolescenta ). Fundii :*

1 răspuns:
| motorsportskr a răspuns:

Cand inca o petala din anii tai frumosi s-a scuturat alene, vibrand armonios. Priveste cu mandrie, gandind neincetat, la restul de petale ce nu s-au scuturat.La multi ani!
Sau
Sa cresti mare si cuminte, multi ani de-acu-nainte, s-ai parte de fericire, sanatate si iubire, de tot ce-i mai bun pe lume, de la mine ganduri bune! La multi ani!