| RosszeJolie a întrebat:

Imi recomandatii si mie va rog niste exercitii pentru abdomen? Am burtica si vreau sa o dau jos in 3 luni! Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| DudyyGreen a răspuns:

Eu zic sa te duci la Aerobic :3. Nu este foarte scump. 40 de lei pe luna parca. Si acolo dai jos si burtica si faci si muschii puppy dog eyes! Crede-ma o fata care arata bine, trebuie sa fie si putin facuta. Acum mna. daca vrei acasa, fa seara vreo 20-30 de abdomene (daca poti mai mult e si mai bine) si nu o sa-ti trebuiasca 3 luni sa dai jos "burtica" Dar nu uitapuppy dog eyes o fata are nevoie si de forme:* Bafta!

| RosszeJolie explică (pentru DudyyGreen):

Mersiii :*

| Cosmin86 a răspuns (pentru DudyyGreen):

Cu abdomenele nu se da jos "burtica", mai documenteaza-te

| DudyyGreen a răspuns (pentru Cosmin86):

Razbunarea-i arma prostului deci nu are rost sa ma iau in gura cu tine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DudyyGreen):

Copil mic si firav, paralel cu sportul, de ce nu ai citit o carte in viata ta?

daca citeai, ai fi stiut ca abdomenele sunt exercitii de tip ANAEROB, bune pentru masa musculara/tonifiere

pentru slabit ( pe intelesul tau "datul burtii jos" ) sunt exercitiile de tip AEROBIC, pe scurt CARDIO ( alergat, inot, etc. )

sa stii ca cititul nu-ti face rau

| DudyyGreen a răspuns (pentru Cosmin86):

Anaerob raised eyebrows? Deci nu ai nevoie de oxigen sa le faci... ai dreptate...

| Cosmin86 a răspuns (pentru DudyyGreen):

Tu ai aer in muschi?

ia si citeste :
http://www.danutritie.ro/exercitiul-de-tip-anaerob/

Ia uite, inveti cuvinte noi :)

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Acum câteva luni, am găsit eu un site din întâmplare care poate te ajută.
http://www.dietetik.ro/scapa-de-grasimea-de-pe-talie/4400.html

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Tine o dieta si ai putea face aerobic, cum a zis dudyy "singurul lucru bun din ce a zis el acolo'laughing ps. de la abdomene nu dai burta joswinking